czwartek, 2 grudnia 2010

{ Wyróżnienie, Chrzest i wymianka... }

Ciężko ostatnio mi pisać, kleić i robić rożne rzeczy... w moim domu mały szpital, dzieci chore i na dodatek od 2 dni ja do nich dołączyłam... klapa:( Niemoc mnie ogarnęła całkowicie....
Dlatego pokazuję co się ostatnimi czasy wydarzyło.

Na początek trochę "samochwalstwa"... otóż dostałam wyróżnienie za moją ostatnią karteczkę i znalazłam się w Fab 5 na blogu 2S4Y. Jestem nieziemsko szczęśliwa :)

A teraz pokarzę drugą Pamiątkę Chrztu Świętego, co niespodziewanie długo czasu mi zajęło jej zrobienie. Ułożenie inspirowane kartką Anne Bodil, Enczy i Zielonookiej. Moja wyszła tak :i już  dwie zapakowane w pudełka, zrobiłam je po raz pierwszy:
Papiery Craft4You, ramka od Gizmo i piękne ćwieki które już mi się kończą ze scrapcomu.

A teraz pokarzę jakie piękne prezenty dostałam od  Agi , bardzo Ci Aguś dziękuję, bardzo mnie ten upominek ucieszy i od razu przepraszam, że dopiero teraz wstawiam zdjęcia.  Oto kilka fotek:
 
kartka wyszywana haftem krzyżykowym, mistrzowska robota:

 To na razie tyle,a poproszono mnie o zrobienie 4 karteczek, ale brak sił, brak weny... niemoc! Muszę się jakoś spiąć skoro obiecałam.
Na koniec bardzo gorąco dziękuję za komentarze pod ostatnim postem, to dodatkowe lekarstwo na moją chorobę ;) i balsam na moją duszę ;)

Pozdrawiam z zasypanego i zimnego Olsztyna :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...