niedziela, 2 lutego 2014

Pierwszy scrap i warsztaty on-line z Olgą w Scrap Butiku :)

 Wczoraj wieczorem w TV Scrap Butiku była warsztaty on-line z Olgą... po raz pierwszy miałam okazję w czymś tak rewelacyjnym uczestniczyć :)
Niestety nie byłam na 100 % przygotowana, a to ze względu iż na mediach słabo się znam i bardzo mało ich mam... ponadto jestem totalnie zielona jeżeli chodzi o taki styl pracy... mix media... ale ogromnie mnie interesuje i przyciągania z nieziemską a siłą :)
Toteż wczorajszego wieczoru pognałam dzieci wcześniej do łóżek, w mgnieniu oka przygotowałam stół do pracy i kilka mediów... gesso zakupione specjalnie dzień wcześniej, farbki plakatowe ( wyciągnięte z burka starszej pociechy)... i pozostałe różności które od dawna posiadam....

A teraz cóż mi tam wyszło... zdjęcia bardzo słabe, nie miałam okazji zrobić ich w świetle dziennym, a może uda mi się podmienić?

piórka i chmurki robione w ekspresowym tempie... aby tylko nadążyć za Olgą....zdjęcie dzieci do ponownego wydruku i do podmiany... nie wiem czemu  w trakcie pracy tak się przetarło? a spryskałam dodatkowo lakierem... :(


I tak to było.
Zabawa była przednia i przede wszystkim w końcu się odważyłam i z tego jestem najbardziej dumna :)
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

3 komentarze:

a.le kartka pisze...

Ja też oglądałam, ale nie odważyłam się działać. Poza tym podziwiam, że nadążałaś pracować i oglądać, bo tempo było duże.
Twój blejtram jest bardzo fajny, dużo się na nim dzieje.

kasia23112511 pisze...

Ja mediowo jestem zupełnie zielona ;) lubię ogladać mediowe prace takie jak Twoja, ale sama na razie się w tym temacie nie odnajduję ;)

Vea | Vea Loveliness pisze...

Bardzo fajny ! :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...